УКР РУС
 
Услуги


Уважаемые абоненты!
Вы можете заказать услуги без посещения офиса одним из способов:


 
  Приватним особам
  Інтернет

Online доступ

Ситуація на ринку широкосмугового доступу в Інтернет стрімко змінюється. Ціни знижуються, технічні потужності зростають, пропускна здатність розширюється. Користувачі мають можливість обирати відповідні тарифні плани, абсолютно не боючись витратити значні кошти.

Висока швидкість передачі даних дозволить вам комфортно працювати в мережі Інтернет та максимально використовувати його ресурси і можливості - працювати з веб-сайтами, електронною поштою, швидко завантажувати великі за об'ємом файли, завантажувати та обмінюватись аудіо та відео файлами, спілкуватись та обмінюватись даними в режимі реального часу.

Власна волоконно-оптична мережа компанії охоплює величезну частину території міста та дозволяє надавати послуги домашнім користувачам за принципом «волокно в кожен дім». Переваги, якими користуються клієнти компанії «Сетілайт»:
  • висока якість зв'язку;
  • оперативність підключення;
  • доступні ціни;
  • можливість отримати всі необхідні послуги в одного оператора;
  • технічна підтримка за телефоном та зручні способи оплати;
  • величезна кількість безкоштовних ресурсів: ігри, файлові архіви, форуми, чати, електронна пошта, Інтернет-радіо і багато іншого;
  • можливість паралельно користуватися сервісами Інтернет: VoIP-телефонії (Skype, Google) і цифрового телебачення.
Для підключення вам потрібен wi-fi роутер або, щоб на комп'ютері була мережева Ethernet карта, яка зазвичай вже інтегрована в сучасних комп'ютерах і ноутбуках.

Тарифи

  Резерв по живленню


Для найвимогливіших наших клієнтів, яким важлива відмовостійкість послуги, готові запропонувати підключення до мережі Інтернет з резервуванням по живленню.

Як ми надаємо стабільний енергонезалежний інтернет?
1) Гарантоване живлення наших основних вузлів розраховане на 72 години повного блекауту.
2) Основне підключення надається на базі власної оптико-волоконної мережі, з використанням обладнання, розташованого у власному Дата-Центрі та коммутаційних шафах, розташованих у приміщеннях абонентів (будинках, бізнас-об'єктах).
3) Ми встановлюємо джерела безперебійного живлення: вже понад 1 000 джерел безперебійного живлення у Кременчуці, Горішніх Плавнях, Олександрії, Полтаві, Біликах для мережі домашнього Інтернету та бізнесу.
Так абоненти, замовші цю послугу можуть користуватись інтернетом до 8 годин, коли електроенергії у будинку немає.
4) Прокладаємо оптоволокно GPON, стійке до радіоперешкод та погодних умов, що забезпечує енергонезалежність від світла та автоматично підтримує швидкість до 1 Гбіт/с.
5) Вам лише необхідно забезпечити живлення для оптичного терміналу та/або власного роутера і ви довгий час будете на зв’язку

Для перевірки технічної можливості, замовлення послуги Резерв по живленню та вартості, звертайтесь до Абонентського відділу компанії "Сетілайт":

099 507-07-06
067 507-07-06
073 507-07-06

  Програма лояльності

Пропонуємо своїм абонентам заощадити та скористатися оновленою Програмою лояльності - системою нарахування бонусів при оплаті послуг інтернет картками поповнення "Сетілайт": "100+5", "200+10" та "300+20".

Докладніше

  Реальні IP-адреси

Реальні IP-адреси дають ряд переваг, в їх числі:
  • незалежність від інших абонентів при скачуванні інформації з файлових серверів, які обмежують доступ по часу з однієї IP-адреси;
  • збільшення швидкості віддачі у файлообмінних мережах;
  • можливість виступати ігровим сервером в мережевих іграх.
Сервисы


  на верх контакты поиск на главную

© 1999 - 2024 ООО «Сэтилайт», оператор телекоммуникаций, интернет провайдер
Кременчуг ул.Соборная 8/18; Горишние Плавни пр-т Героев Днепра 49; Александрия пр-т Соборный 101
(067) 507-07-06, (099) 507-07-06, (073) 507-07-06, (0536) 75-83-83 (тел/факс)
Заказать обратный звонок.
Заказать обратный звонок.
Если по какой-либо причине Вы не смогли к нам дозвониться, закажите обратный звонок и и наши операторы свяжутся с Вами в ближайшее время.
Заявка принята.

Спасибо, заявка на обратный звонок принята.

Сотрудники компании свяжутся с Вами по указанному телефону.

Ошибка.

К сожалению во время приема заявки возникла ошибка.

Возможно Вы ввели некорректные данные в поле номера телефона.

Вы можете закрыть это окно и повторить попытку.