УКР РУС
 
Акції
Інформація


Шановні абоненти!
Ви можете замовити послуги без відвідування офісу одним із способів:


Увага
Компанія «Сетілайт» попереджає, що поширення та використання в мережі шкідливого програмного забезпечення тягне за собою кримінальну відповідальність згідно зі ст. 361-1 КК України.


 
  Програма лояльності

Компанія «Сетілайт» цінує своїх Абонентів та робить свої послуги більш доступними і комфортними. Для Вас з 1 травня 2013 року компанія «Сетілайт» представляє програму лояльності - щомісячну систему нарахування бонусів.

Умови Програми лояльності.

Починаючи з 6-го місяця користування послугами, кожен Абонент Компанії «Сетілайт» отримує щомісячний бонус. Для нарахування бонусів по Програмі лояльності баланс рахунку має бути позитивним, а стан облікового запису - активним. Бонус у Програмі лояльності розраховується на основі тарифного плану та терміну активного користування послугами компанії «Сетілайт». Розмір бонусу залежить від суми щомісячного поповнення рахунку і збільшується пропорційно до абонентського стажу:

Період активного користування послугою Бонус
від 6-ти до 24-х місяців 2,00%
від 24-х до 36-ти місяців 3,00%
від 36-ти до 48-ми місяців 4,00%
більше 48-ми місяців 5,00%


Нарахування бонусів відбувається 1-го числа місяця, наступного за обліковими.
Бонуси нараховуються тільки в тому випадку, якщо на початок облікового періоду Абонент не має заборгованості. Необхідною умовою нарахування бонусів є регулярне, у повному обсязі щомісячне внесення абонентної плати, згідно тарифного плану. Бонуси не нараховуються при відключення Абонента від мережі, при включенні режиму блокування, а також на акційних тарифних планах.

Нараховані бонуси можна перевести на основний рахунок у Особистому Кабінеті Абонента для оплати послуг доступу до мережі інтернет компанії «Сетілайт». Бонуси, нараховані в поточному календарному році, доступні для використання до 31 січня наступного року.

Примітка:

Бонуси, які нараховуються на бонусний рахунок абонента, ні в якому разі не є грошовими коштами в прямому сенсі згідно з чинним законодавством України. У разі розірвання договору про надання телекомунікаційних послуг, укладеного як у письмовій формі, так і Договору Оферти, бонуси анулюються і при будь-яких умовах не повертаються абоненту у вигляді грошових коштів. Компанія «Сетілайт» залишає за собою право змінити порядок нарахування і використання бонусів, змінити обсяг послуг і умови їх надання, анулювати бонуси Абоненту за нелояльне ставлення до компанії «Сетілайт», або згорнути цю програму в будь-який момент на свій розсуд без попередження і пояснення причин, інформуючи абонентів про ці зміни за 30 календарних днів шляхом розміщення інформації на сайті www.satel.net.ua
Дана пропозиція не застосовується одночасно з акціями «Правильний крок», «10 за 12», «Приведи друга».

Сервіси

  на верх контакти пошук на головну

Оператор телекомунікацій, інтернет провайдер ТОВ «Сетiлайт»   © 1999 - 2021
Україна, м. Кременчук, вул. Соборна, 8/18  Телефон, факс: (0536) 75-83-83
Замовити зворотній дзвінок.
Замовити зворотній дзвінок.
Якщо з будь-якої причини Ви не змогли до нас додзвонитися, замовте зворотний дзвінок і наші оператори зв'яжуться з Вами найближчим часом.
Заявку прийнято.

Спасибі, заявка на зворотний дзвінок прийнята.

Співробітники компанії зв'яжуться з Вами по вказаному телефону.

Помилка.

На жаль під час прийому заявки виникла помилка.

Можливо Ви ввели некоректні дані в поле номера телефону.

Вы можете закрити це вікно і повторити спробу.