УКР РУС
 
Програма лояльності від Сетілай


Шановні абоненти!
Ви можете замовити послуги без відвідування офісу одним із способів:


 
  Програма лояльності

Пропонуємо своїм абонентам заощадити та скористатися оновленою Програмою лояльності - системою нарахування бонусів при оплаті послуг інтернет картками поповнення "Сетілайт": "100+5", "200+10" та "300+20".

Умови Програми лояльності

Кожен Абонент Компанії «Сетілайт», який оплачує послуги картками поповнення отримує моментальний бонус, вказаний на картці червоними цифрами, на Бонусний рахунок. Розмір бонусу залежить від суми поповнення та номіналу картки поповнення. Нараховані бонуси можна перевести на основний рахунок в Особистому Кабінеті для оплати послуг доступу до мережі інтернет компанії.

Номінал картки поповнення Бонус
100 грн 5
200 грн 10
300 грн 20
Нарахування бонусів відбувається одразу при поповненні на окремий Бонусний рахунок.
Бонуси нараховуються навіть при відключення Абонента від мережі, при включенні режиму блокування, а також на акційних тарифних планах.

Нараховані бонуси можна перевести на основний рахунок у Особистому Кабінеті Абонента для оплати послуг доступу до мережі інтернет компанії «Сетілайт». Бонуси, нараховані в поточному календарному році, доступні для використання до 31 січня наступного року.

Важливо! Бонуси нараховані та невикористані за відповідний попередній період, будуть анульовані 1 лютого поточного року.

Примітка:
Програма лояльності діє з 01/02/22 та має необмежанний термін дії.
Бонуси, які нараховуються на бонусний рахунок абонента, ні в якому разі не є грошовими коштами в прямому сенсі згідно з чинним законодавством України. У разі розірвання договору про надання телекомунікаційних послуг, укладеного як у письмовій формі, так і Договору Оферти, бонуси анулюються і при будь-яких умовах не повертаються абоненту у вигляді грошових коштів. Компанія «Сетілайт» залишає за собою право змінити порядок нарахування і використання бонусів, змінити обсяг послуг і умови їх надання, анулювати бонуси Абоненту за нелояльне ставлення до компанії «Сетілайт», або згорнути цю програму в будь-який момент на свій розсуд без попередження і пояснення причин, інформуючи абонентів про ці зміни за 7 календарних днів шляхом розміщення інформації на сайті www.satel.net.ua

Сервіси


  на верх контакти пошук на головну

© 1999 - 2024 ТОВ «Сетiлайт», Оператор телекомунікацій, інтернет провайдер
Кременчук вул.Соборна 8/18; Горішні Плавні пр-т Героїв Дніпра 49; Олександрія пр-т Соборний 101
(067) 507-07-06, (099) 507-07-06, (073) 507-07-06, (0536) 75-83-83 (тел/факс)
Замовити зворотній дзвінок.
Замовити зворотній дзвінок.
Якщо з будь-якої причини Ви не змогли до нас додзвонитися, замовте зворотний дзвінок і наші оператори зв'яжуться з Вами найближчим часом.
Заявку прийнято.

Спасибі, заявка на зворотний дзвінок прийнята.

Співробітники компанії зв'яжуться з Вами по вказаному телефону.

Помилка.

На жаль під час прийому заявки виникла помилка.

Можливо Ви ввели некоректні дані в поле номера телефону.

Вы можете закрити це вікно і повторити спробу.