УКР РУС
 
Підтримка


Шановні абоненти!
Ви можете замовити послуги без відвідування офісу одним із способів:


 
  Налаштування VPN-підключення в Windows 8

Для створення VPN-підключення необхідно відкрити вікно «Центр управления сетями и общим доступом». Для цього на значку підключення до мережі натисніть правою кнопкою миші і в меню виберіть відповідний пункт.

В «Центре упраления сетями и общим доступом» вибрати пункт «Смена параметров адаптера».

На «Подключении по локальной сети» або «Ethernet» потрібно натиснути правою кнопкою миші і вибрати пункт «Свойства». Якщо у вас немає підключення «Подключении по локальной сети» або «Ethernet» - необхідно установити драйвера на мережеву плату. Драйвер зазвичай поставляється на дискеті або компакт-диску з самою мережевою платою, або на компакт-диску, що йде з материнською платою, якщо мережева плата інтегрована в материнську плату.

У розділі «Отмеченные компоненты, используются этим подключением», залишити галочку тільки на пункті «Протокол Интернета версии 4 (TCP/IPv4)» (якщо планується використання локальної мережі - залишити галочки відповідно до малюнком), вибрати цей пункт і натиснути під ним кнопку «Свойства».

Вибрати пункти «Получить IP-адрес автоматически» та «Получить адрес DNS-сервера автоматически». Натиснути кнопку «OK», потім кнопку «Закрыть».

В «Центре управления сетями и общим доступом» обрати пункт «Создание и настройка нового подключения или сети».

Обрати «Подключение к Интернету», та натиснути кнопку «Далее».

Якщо відкрилося вікно з написом «Подключение к Интернету уже выполнено» - обрати пункт «Всё равно создать новое подключение».

Обрати «Высокоскоростное (с PPPoE)».

Ввести ім'я користувача та пароль (ці дані надаються в договорі) в поля «Имя пользователя» та «Пароль», і поставити галочку навпроти пункту «Запомнить этот пароль». В поле «Имя подключения» - Satellite. Також можете поставити галочку на пункті «Разрешить использовать это подключение другим пользователям». Натиснути кнопку «Создать».Для підключення до мережі необхідно, один раз клікнути на значок мережі. На панелі знайти створене раніше підключення. Натиснути на нього і далі натиснути кнопку «Подключить».

Сервіси


  на верх контакти пошук на головну

© 1999 - 2024 ТОВ «Сетiлайт», Оператор телекомунікацій, інтернет провайдер
Кременчук вул.Соборна 8/18; Горішні Плавні пр-т Героїв Дніпра 49; Олександрія пр-т Соборний 101
(067) 507-07-06, (099) 507-07-06, (073) 507-07-06, (0536) 75-83-83 (тел/факс)
Замовити зворотній дзвінок.
Замовити зворотній дзвінок.
Якщо з будь-якої причини Ви не змогли до нас додзвонитися, замовте зворотний дзвінок і наші оператори зв'яжуться з Вами найближчим часом.
Заявку прийнято.

Спасибі, заявка на зворотний дзвінок прийнята.

Співробітники компанії зв'яжуться з Вами по вказаному телефону.

Помилка.

На жаль під час прийому заявки виникла помилка.

Можливо Ви ввели некоректні дані в поле номера телефону.

Вы можете закрити це вікно і повторити спробу.